upscalerolex.to watches is usually well-known .

Yasak aşkı ifade verdi - DieHaber.ComDieHaber.Com

28 Mayıs 2022 - 20:47

Yasak aşkı ifade verdi

Kocası Ercan E. tarafından öldürülüp ormana gömülen Mine O.’nun yasak aşkı Ali K., mahkemede dinlendi. 

Yasak aşkı ifade verdi
Son Güncelleme :

30 Eylül 2020 - 22:13

ALMANYA’NIN Duisburg kentinde eşi Mine O.’yu (26) öldürüp ormana gömen Ercan E.’nin (29) yargılanmasına devam edildi. Duisburg Eyalet Mahkemesi’nde görülen üçüncü duruşmada Mine O.’nun eski sevgilisi Ali K. (29) ifade verdi. 2012’de Hagen’de bir nargile kafede tanıştıklarını anlatan yasak sevgili Ali K., ilişkileri sırasında Mine’nin evli ve çocuk sahibi olduğunu söyledi. Cinayetin işlendiği gün Mine ile telefonda buluşmak için konuştuklarını dile getiren Ali K., ancak Mine’nin başka bir kişi ile tanıştığını söylemesi üzerine buluşmayı ret ettiğini kaydetti.

Mine O.’nun 2018 yazından beri Bochum’da yaşayan Mustafa Ö. ile de ilişkisi olduğu belirtildi. Mine’nin üç ay boyunca Mustafa’ya gittiği kaydedildi.Duruşmaya Mine O.’nun mesajlarında ‘beyefendi’ diye hitap ettiği Mustafa Ö.’nün de ifadeye çağrıldığı fakat kendisinin Türkiye’de bulunmasından dolayı katılamadığı belirtildi.  

Davanın üçüncü duruşmasında Ercan E.’nin eşi Mine’nin ilişkilerinden haberdar olup olmadığı belirsizliğini koruyor. Ayrıca bilirkişi duruşmada Ercan E.’nin tamamen suçu bilinçli yaptığı belirtti. Davanın 5 ekimde karara bağlanması bekleniyor. 

NE OLMUŞTU?

Duisburg’da 7 Eylül 2019 tarihinde Ercan E. Eşi Mine O.’yu boğduktan sonra garajda saklamıştı. Daha sonra polise giderek eşi Mine’nin kaybolduğu bildirimi yapan Ercan, genç adının cesedini birkaç gün sonra ormana gömmüştü. Bu sırada Ercan E., eşinin telefonuna sürekli mesaj gönderdiğini iddia etmişti. Mine’nin cesedi 5 Aralık 2019’da polis tarafından gömülü olduğu ormanda bulunmuştu.  

YORUM YAP