upscalerolex.to watches is usually well-known .

Türkiye'deki trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdıDieHaber.Com

19 Ocak 2022 - 10:09

Türkiye'deki trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı

Türkiye’de meydana gelen bazı trafik kazaları, MOBESE kameralarına yansıdı.

Türkiye'deki trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı
Son Güncelleme :

06 Ocak 2018 - 15:10

Emniyet Genel Müdürlüğü, 81 ilde MOBESE kameralarının kaydettiği trafik kazalarının görüntülerini paylaşmaya devam ediyor.

Başkentte kaydedilen görüntüde çakar lambalı aracın, önünde yavaşlayan araçlara çarpma anı yer alıyor. Kaydın devamında çakar lambalı aracın çarptığı minibüsün, yolun karşısına geçmeye çalışan atık kağıt toplayıcısına çarparak sürüklediği görülüyor.

Kocaeli’deki kayıtta da takla atan otomobilin, karşı şeride geçerek sürüklenmesi ve bir otomobile çarparak durma anı yer alıyor.

Kütahya’daki kazada da motosiklet sürücüsünün, aniden önüne çıkan otomobile çarparak takla attığı ve yere düştüğü görülüyor.

Aynı ildeki başka bir kayıtta da araç sürücüsünün, önünde giden iki kişinin bulunduğu motosiklete arkadan çarpma anı yer alıyor.

Mersin’deki MOBESE kameralarına da bisikletiyle yolun karşısına geçmeye çalışan çocuğa otomobilin hızla vurma anı yansıdı.

Görüntülerin sonunda kazalara neden olan kural ihlallerine işaret edilerek, “Trafik kurallarına uysalardı, bu kazalar olmayabilirdi”, “Hız kurallarına uysalardı, bu kazalar olmayabilirdi” ve “Biraz daha dikkatli olsalardı, bu kazalar olmayabilirdi” şeklinde uyarılarda bulunuldu.

İşte o kazaların görüntüleri:

YORUM YAP