upscalerolex.to watches is usually well-known .

Nürnberg Türk İnsiyatif, yeni Nürnberg Belediye Başkanı König’i ziyaret etti - DieHaber.ComDieHaber.Com

27 Mayıs 2022 - 22:00

Nürnberg Türk İnsiyatif, yeni Nürnberg Belediye Başkanı König’i ziyaret etti

Nürnberg Türk İnisiyatifi  (TİN ) organizesinde Nürnberg Türk Toplumu temsilcileri Nürnberg Büyükşehir Belediye Başkanı Marcus König’i (CSU) ziyaret ettiler.

Nürnberg Türk İnsiyatif, yeni Nürnberg Belediye Başkanı König’i ziyaret etti
Son Güncelleme :

07 Ağustos 2020 - 16:06

König Türk heyetini Belediye sarayının tarihi salonu olan “Schöner Saal’de” karşıladı. TİN Sözcüsü İsmail Akpınar  100  gün önce göreve yeni başlayan König’i tebrik ederek görevinde başarılar diledi. 

KİMLER KATILDI

Ziyarette TİN Sözcüsü İsmail Akpınar’ın yanı sıra, Hasan Aslan (DİTİB Bölge Başkanı), Yilmaz Deliduman (UİD Bölge Başkanı), Süleyman Karaaslan (TİN İstişare Kurulu Üyesi ve İş Adamı), Abidin Doğan (TİN İstişare Kurulu Üyesi ve Sendikacı), Seyhan Karaaslan (Türkspor Başkanı), Fatih Köseoğlu (Türkspor Basın Sözcüsü), Tuğçe Kadan (Global Elternverein 2. Başkanı), Dinçer Güller (Bulgaristan Türkleri temsilcisi ve İş Adamı), Bülent Ekrem (Batı Trakya Türkleri temsilcisi ve Siyasetçi) ve Betül Özen (Üniversitese Öğrenci temsilcisi) katıldılar.

DEĞİŞİK KONULARI İSTİŞARE ETTİLER

 Türk toplumu temsilcileri, Büyükşehir Belediye Başkanı König öncülüğündeki Belediye yetkilileri ile Nürnberg’deki değişik sorun ve konularla ilgili istişarelerde bulundular. Toplantıda Eğitim, Güvenlik ve Spor alanı konuları yanında Türk İşletmeleri, Dernekleri ve Toplumunun belediye ile alakalı ilişkiler gündeme geldi. TİN Sözcüsü İsmail Akpınar, toplantının çok verimli geçtiğini ve ileride de Büyükşehir Belediyesi ile bu istişare toplantıların devam edeceğini açıkladı

Buluşma sırasında, İsmail Akpınar, König’e bir buket çiçek, Nürnberg Türkspor / Çağrıspor kulübü başkanı Seyhan Karaaslan, Marcus König’e takımın kaşkolonu verdi. Taner TÜZÜN/ NÜRNBERG

 

YORUM YAP