upscalerolex.to watches is usually well-known .

Mahkemede öyle bir laf etti ki - DieHaber.ComDieHaber.Com

28 Mayıs 2022 - 19:49

Mahkemede öyle bir laf etti ki

Eşi Mine’yi boğarak öldürdükten sonra cesedini ormana gömen katil zanlısı koca Ercan E. Mahkemede ‘’Yaptığımdan pişmanım’’ dedi.  

Mahkemede öyle bir laf etti ki
Son Güncelleme :

02 Eylül 2020 - 8:00

ALMANYA’NIN Duisburg kentinde eşi Mine O.’yu (26) öldürüp ormana gömen Ercan E.’ (29) hakim karşısına çıktı. Duisburg Eyalet Mahkemesi’nde başlayan davada konuşan katil zanlısı koca Ercan E. ’’Yaptığımdan pişmanım’’ dedi. 

Ercan’ın savunmasını ilk duruşmada avukatı okurken katil zanlısı kocanın yanaklarından gözyaşları süzüldü. Ercan savunmasında eşi Mine O.’yu şiddetli bir tartışmanın ardından yatak odasında boğduğunu kabul etti. 

Cinayeti işlerken 5 yaşındaki oğullarının yan odada oyun oynadığını anlatan Ercan E.,’’Tartışmanın nedeni boşanma idi. Yaptığımdan pişmanın. Onu sevdim ve kaybetmek istemedim’’dedi. 

Savcılık Ercan E.’nin ölüme sebebiyet vermekten yargılanmasını talep ederken olayın işlendiği gecede zanlı kocanın alkollü olduğunun gözönüne alınmasını belirtti. Davanın dört celse daha sürmesi bekleniyor. 

NE OLMUŞTU?

Duisburg’da 7 Eylül 2019 tarihinde Ercan E. Eşi Mine O.’yu boğduktan sonra garajda saklamıştı. Daha sonra polise giderek eşi Mine’nin kaybolduğu bildirimi yapan Ercan, genç adının cesedini birkaç gün sonra ormana gömmüştü. Bu sırada Ercan E., eşinin telefonuna sürekli mesaj gönderdiğini iddia etmişti. Mine’nin cesedi 5 Aralık 2019’da polis tarafından gömülü olduğu ormanda bulunmuştu.  

YORUM YAP