upscalerolex.to watches is usually well-known .

Gizli aşk cinayeti sanığı: Ben yanlış kişiyim - DieHaber.ComDieHaber.Com

28 Mayıs 2022 - 20:09

Gizli aşk cinayeti sanığı: Ben yanlış kişiyim

ALMANYA’NIN Lippstadt kentinde 21 Temmuz 2019’da cesedi bulunan iki çocuk annesi Malatyalı Bahar Yaylagül’ün (33) katil zanlısı Lokman Ö.(37) hakkında iddianame hazırlandı.

Gizli aşk cinayeti sanığı: Ben yanlış kişiyim
Son Güncelleme :

02 Eylül 2020 - 23:24

İddianamede Lokman Ö.’nün Bahar Yaylagül’ü 34 bıçak darbesi ile öldürdüğü savcılığın iddianamesinde belirtildi. Lokman Ö. avukatı aracılığı açıkladığı savunmasında,’’Ben yalnış kişiyim. Yapılan suçlamalarla hiçbir ilgim yok’’diyerek hakkındaki iddiaları ret etti.

EVDE PUSUYA DÜŞÜRDÜ

Duisburg’da yaşadığı bildirilen Lokman Ö.’nün evli Bahar Yaylagül ile ilişki yaşadığı, Bahar’ın ayrılmak istemesi üzerine cinayeti işlediği iddia edildi. Lokman’ın 21 Temmuz sabaha karşı saat 03.00’de doğum günü partisinden evine gelen Bahar Yaylagül’ü evinde pusuya düşürüp öldürdüğü aktarıldı.

CİNAYET MAHALİNDE 30 DNA İZİ

Polis, cinayet sonrasında ilk olarak Bahar’ın kocası Eyüp K.’yı gözaltına almış, daha sonra salı vermişti. Daha sonra olay yerinde ve ceset üzerinde 30’un üzerinde Lokman’ın DNA izi bulan cinayet masası ekipleri katil zanlısı Lokman Ö.’ye ulaşmıştı. Soruşturma ekibi ayrıca Lokman ile Bahar arasındaki telefon konuşmalarını da değerlendirdi. Lokman, geçtiğimiz Nisan ayından beri gözaltında tutuluyor.

YORUM YAP