upscalerolex.to watches is usually well-known .

Genç işadamından okula 30 bin maske - DieHaber.ComDieHaber.Com

5 Temmuz 2022 - 09:25

Genç işadamından okula 30 bin maske

ALMANYA’NIN Dortmund kentinde faaliyet gösteren Eröz Hygiene und Verpackung GmbH’nin sahibi genç işadamı Abdürrahim Er, Helmholtz Gymnaisum’a 30 maske bağışında bulundu.

Genç işadamından okula 30 bin maske
Son Güncelleme :

10 Ekim 2020 - 0:11

Er, 10 bin maske daha hazırladıklarını ve bunları Dortmund’daki evsizlere dağıtacaklarını söyledi. Dortmund’da doğup büyüdüğünü belirten Abdürrahim Er,’’Şirket olarak sosyal sorumluluk görevini yerine getirmekten çok mutluyuz. Şehrin ekonomisine katkıdan başka yaptığımız sosyal desteklerle geleceğimiz olan öğrencilere güçlü bir destek vermeyi amaçladık’’dedi. 

Kuzey Ren Vestfalya (NRW) Parlamentosu Dortmund Sosyal Demokrat Parti (SPD) Milletvekili Volkan Baran, kışa doğru havaların soğuması ile maskelere daha fazla ihtiyaç olacağı dikkatini çekti. Eröz GmbH’in örnek bir sosyal sorumluluk gösterdiğini kaydeden Baran, diğer şirketlere de aynı çağrıyı yaptı.  

Dortmund Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Birgit Zoerner ise kentin renkli toplumunun en somut örneğini yaşadıklarını belirterek göçmenlerin Almanya ile Dortmund’u kendi evleri hissetmelerinin önemine değindi.  

Avrupa’nın dört yanına hijyen ve ambalaj ürünü satan Eröz GmbH, 2019 yılında Dortmund’da en iyi şirket ödülünü almıştı. 

YORUM YAP