upscalerolex.to watches is usually well-known .

Alman sigortası tüm ödemeleri dondurdu - DieHaber.ComDieHaber.Com

23 Mayıs 2022 - 20:43

Alman sigortası tüm ödemeleri dondurdu

Hastalık kasası, 24 saat yoğun bakıma ihtiyaç duyan fatma Yumuşak’ın tedavi ödemelerini durdurdu. Duruma isyan eden Yumuşak’ın kızı Adalet Demircan, ”Annemi ölüme göndermek istiyorlar”dedi.

Alman sigortası tüm ödemeleri dondurdu
Son Güncelleme :

29 Eylül 2020 - 14:54

ALMANYA’NIN Mülheim an der Ruhr kentinde yaşayan ve 10 yıldır Parkinson hastası olan 67 yaşındaki Fatma Yumuşak, yaşam mücadelesi verirken hastalık kasasından şok eden haber geldi. Yumuşak’ın kızı Adalet Demircan (29), “Annem artık tükürüğünü yutamamaya başladı. Sigortadan bakıcı talep ettik. Kabul görmediği gibi hastane masrafları da kesildi” ifadelerini kullandı.

HASTANE TEDAVİYE YANAŞMIYOR

DOKTOR ve hastane raporlarına rağmen sigortanın bakıcı talebini geri çevirmesine anlam veremediğini ifade eden Demircan, “Hastanede annemin her gün tükürüğü çekilmesi gerekiyor. Sigorta üstlenmediği için annemin tükürüğünü ben çekmek zorunda kalıyorum. Akciğerine kadar tükürüğü çekilmezse havasız kalıyor. Hastane sigortanın tüm ödemeleri dondurduğunu söylüyor ve tedavi etmiyor” dedi.

DURUMU KABULLENMİYORUM

ANNESİNİN vücudunda yaralar oluştuğunu da belirten Demircan, “Yaranın iltihabının da çekilmesi gerekiyor. Bu işlemi de sigorta üstlenmiyor. Üstelik sigorta baskı ile annemi ölümden önceki son durak olan palyatif bakıma zorluyor. Oysa annem yoğun bakıma ihtiyaç duyuyor. Bilinci yerinde. Sigorta annemi ölüme göndermek istiyor, ancak ben bu durumu kabullenmiyorum” diye isyan etti.

YORUM YAP