8 milyon euro ile kaçan Yasemin aranıyor - DieHaber.ComDieHaber.Com

24 Ekim 2021 - 02:53

8 milyon euro ile kaçan Yasemin aranıyor

ALMANYA’NIN Bremen kentinde para transfer firmasında 8 milyon euro çalarak kayıplara karışan Yasemin Gündoğan’ı (28) polis her yerde arıyor.

8 milyon euro ile kaçan Yasemin aranıyor
Son Güncelleme :

07 Temmuz 2021 - 23:03

Yasemin’in para transfer firmasının çalışanı olduğunu bildiren polis, zanlının birçok suç ortağının tutuklandığını açıkladı.Emniyet güçleri Yasemin Gündoğan’ın baş suçlu olduğunu belirtti.

Yasemin Gündoğan’ın şirkette paraları paketleme ve güvenli şekilde yerine teslim etmekten sorumlu olduğunu açıklayan Alman Polisi, zanlının 21 Mayıs Cuma günü parayla dolu birkaç çantayı çaldıktan sonra hasta olduğunu bildirdiğini ifade etti. 

Paraların 4 gün sonra kaybolduğu ortaya çıktığı ve çantaların HB DW 143 plaklı araca yüklendiği belirlendi. Plakaların en son Bremen’in Wolfskuhlenweg bölgesinde saat 16.00-17.00 çalıntı olduğu kaydedilirken aracın ise 19 Mayıs’ta Berlin’den kirlandığı aktarıldı. 

Alman Polisi, Yasemin Gündoğan’ın yerini bilenlerin kendilerine ulaşmasını istedi. Polis, ayrıca Gündoğan’ın başka suç ortakları olduğunu ve onların da arandığını bildirdi. Bremen Polisi, bilgi vermek isteyenlerin 0421/362-3888 numaları telefonu aramalarını istedi. 

YORUM YAP