Kırmızı renkli iPhone 7 çıktıDieHaber.Com

22 Eylül 2021 - 14:58

Kırmızı renkli iPhone 7 çıktı

Apple’ın online satış mağazası’nın kapatmasının arkasındaki sürpriz sonunda belli oldu. Kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtıldı. Ancak kırmızı iPhone 7’ler yalnız değil.

Kırmızı renkli  iPhone 7 çıktı
Son Güncelleme :

17 Mayıs 2017 - 21:32

Apple’ın süprizler ortaya çıktı. Apple kırmızı renge sahip iPhone 7’yi sonunda gerçeğe dönüştürdü.

AIDS ile mücadele edenlere

RED kapsamında yer alacak olan kırmızı iPhone 7’nin satışından kazanılan belirli bir miktar para AIDS ile mücadele eden The Global Fund’a bağışlanacak. Kırmızı renkli iPhone 7’lerin mevcut iPhone 7 modellerinden rengi dışında herhangi bir farkı bulunmuyor.
Yeni kırmızı iPhone 7 modelleri hakkında konuşan Apple CEO’su Tim Cook ‘’Muhteşem kırmızı renkteki bu özel sürüm iPhone, (RED) ile iş birliğimizi onurlandıran, bugüne kadarki en büyük (PRODUCT)RED teklifimiz ve bu ürünü müşterilerimizin elinde görmek için sabırsızlanıyoruz’’ ifadelerini kullandı. Kırmızı iPhone 7’lerin fiyatları ise mevcut modellere göre biraz daha tuzlu.
Apple, iddiaların aksine iPad Pro modellerine dokunmadı ve sadece iPad adını taşıyan yeni iPad modelini satışa sundu. Yeni iPad modeli 9.7 inçlik retina bir ekrana, Apple’ın A9 işlemcisine ve Parmak izi tarayıcısına sahip. Yeni iPad, iPad Air 2’nin yerini alacak ve iPad Pro modellerine göre nispeten daha ucuz olacak.

YORUM YAP