upscalerolex.to watches is usually well-known .

HONOR IFA 2020’de yeni akıllı saatlerini ve dizüstü bilgisayarını duyurdu - DieHaber.ComDieHaber.Com

28 Mayıs 2022 - 08:19

HONOR IFA 2020’de yeni akıllı saatlerini ve dizüstü bilgisayarını duyurdu

Berlin’de düzenlenen etkinlikte yeni akıllı saatleri, yeni bir dizüstü bilgisayar ve ekosistem ürünlerini tanıtan HONOR, dünyanın her yerindeki gençler için akıllı yaşam stratejisini güçlendirmeye devam ediyor.

HONOR IFA 2020’de yeni akıllı saatlerini ve dizüstü bilgisayarını duyurdu
Son Güncelleme :

04 Eylül 2020 - 23:06

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, Avrupa’nın en önemli teknoloji etkinliklerinden IFA 2020 kapsamında yeni akıllı yaşam ürün ve teknolojilerini tanıttı. “Akıllı yaşamı genişlet” temasıyla düzenlenen basın konferansında markanın en yeni ürünleri HONOR Watch GS Pro ve HONOR Watch ESakıllı saatler, HONOR MagicBook Pro dizüstü bilgisayar, HONOR Pad 6 tablet ile üç yeni ekosistem ürünü de etkinlikte kullanıcıların karşısına ilk defa çıktı. Bu ürünlerle birlikte HONOR, 1+8+N IoT stratejisini güçlendirmeyi hedefliyor.

HONOR Watch GS Pro

HONOR Watch GS Pro, maceracıların performanslarını artırmaya ve doğayı keşfetmeyi sevenlere yardımcı olan, güçlendirilmiş bir akıllı saat. Tam 25 günlük sıra dışı bir pil ömrüne sahip olan akıllı saat, şu anda giyilebilir teknolojiler pazarındaki en uzun pil ömrüne sahip akıllı saatlerden biri. Askeri standartlardaki MIL-STD-810G testlerini geçen HONOR Watch GS Pro, zorlu koşullara dayanması için üretildi. Yüksek hassasiyete sahip, yerleşik çift uydu konumlandırma sistemine sahip olan akıllı saat, rotadan dönüş ve rotadan sapma uyarısı gibi özellikleriyle de doğayı endişe etmeye gerek kalmadan keşfetmenize yardımcı oluyor. Buna ek olarak HONOR Watch GS Pro, dağ tırmanışı, doğa yürüyüşü, kayak, açık ve kapalı alanda koşu ve genel antrenman gibi 100’den fazla antrenman modunu ve antrenman veri kaydını destekliyor. Akıllı saat tüm bu özelliklerin yanında, pek çok tıbbi takip özellikleriyle de sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacak.

HONOR Watch ES

HONOR Watch ES, sağlıklı bir yaşam hedefleyenler için şık bir seçenek olarak öne çıkıyor. Tarz sahibi 1.64 inç’lik AMOLED ekranı, 95 antrenman modu, yağ yakma ve karın kası antrenmanı gibi 12 adet animasyonlu antrenman kursu ve bir grup sağlık/fitness takibi özellikleriyle HONOR Watch ES, aktif yaşam tarzını şıklıkla birleştiren bir akıllı saat.

HONOR MagicBook Pro

Microsoft Windows 10 yüklü halde sunulan HONOR MagicBook Pro, profesyonellerin üretkenliklerini artırmaya ve yaratıcılıklarını geliştirmeye yardımcı olan bir dizüstü bilgisayar. Tasarım harikası 6 çekirdek 12 thread’li Radeon Grafikli AMD Ryzen 5 4600H işlemciye sahip olan HONOR MagicBook Pro, zorlu görevleri üstlenirken bile akıcı performans sunuyor. Ultra hızlı 512GB PCIe NVMe SSD sürücüye ve 16GB DDR4 çift kanal bellekle donatılan HONOR MagicBook Pro, dosya okuma ve aktarımında yüksek hız sağlıyor. Bununla birlikte büyüleyici 16,1 inç FullView ekranı da %100 sRGB renk gamıyla birlikte fotoğraf, film ve web’de gezinme dışında daha yüksek renk doğruluğu ve tutarlı görsel parlaklık gerektiren profesyonel uygulamalar için de mükemmel. 369 mm x 234 mm x 16.9 mm’lik küçük boyutlarıyla kompakt ve hafif bir tasarıma sahip olan HONOR MagicBook Pro, günümüzün esnek kullanım ihtiyaçlarına uygun bir dizüstü bilgisayar. Kullanıcıların rahat bir şekilde oyun oynamalarına, film izlemelerine ve çalışmalarına da imkân tanıyor.

İşten oyuna kadar günlük görevler için tasarlanan ve AMD işlemcilerle yenilenen HONOR MagicBook 14 ve 15, büyüleyici minimal tasarım ve FullView ekranla birlikte kullanıcıların bilgisayar deneyimini Ryzen 5 4500U işlemcilerle geliştiriyor. HONOR MagicBook serisine eklenen bu yeni ürünler, markanın en yüksek kalite ve ürünlerinde en iyi ustalığı sunma hedefini temsil ediyor.

HONOR Pad 6 ve yeni HONOR Choice ekosistem ürünleri

Düzenlenen etkinlikte HONOR, HONOR Pad 6 tablet ve içinde Percussion Massage Gun EVO masaj aleti, usmile Sonic Elektrikli Diş Fırçası P1001 ve Antibakteriyel Kablosuz Elektrikli Süpürge’nin bulunduğu üç yeni HONOR Choice ekosistem ürününü tanıttı.

10.1 inç’lik Full HD ekran ve simetrik 1620 yüksek güce sahip çift hoparlör barındıran HONOR Pad 6, kullanıcılara gerçek anlamda büyüleyici bir sesli-görsel deneyim sunuyor. Sadece 460 gram ağırlığındaki ve 7.55mm’lik kalınlığındaki HONOR Pad 6, Wi-Fi ve LTE seçenekleriyle gelişmiş bağlantılar sunarken, kullanıcılar için mükemmel bir günlük yardımcı görevi görecek.

Yeni ürünlere IFA’dan ödül

HONOR’un bu yeni ürünleri, 2020 IFA Ürün Teknik İnovasyon Ödülü’nü kazandı. Bu ödül, tüketici elektroniği endüstrisindeki öncü ürünlere veriliyor. HONOR Watch GS Pro, Dış Mekan İnovasyon – Giyilebilir Altın Ödülü’nü kazanırken, HONOR MagicBook Pro ise Yüksek Performanslı Yenilikçi Dizüstü Bilgisayar Altın Ödülü’nü aldı.

YORUM YAP