upscalerolex.to watches is usually well-known .

Dünyanın ilk elektrikli ve kablosuz tıraş makinesiDieHaber.Com

17 Ocak 2022 - 04:29

Dünyanın ilk elektrikli ve kablosuz tıraş makinesi

Remington, 80. yıla özel yeni modeli Durablade ile tıraş rutinini değiştiriyor. Bıçaklarını hiçbir zaman değiştirme ihtiyacı duymayacağınız Durablade ile sevdiklerinize bu yılın en dayanıklı Sevgililer Günü hediyesini verin!

Dünyanın ilk elektrikli ve kablosuz tıraş makinesi
Son Güncelleme :

09 Ocak 2018 - 0:58

Dünyanın lider kişisel bakım markalarından Remington, yeni modeli Durablade ile dayanıklılığı tıraş rutininizin bir parçası haline getiriyor.

Bıçakları değişmiyor

Uzun ömürlü bıçaklarını asla değiştirme ihtiyacı duymayacağınız Durablade, ister düz ister ters, her yönde tıraşı rahatlıkla yapmanızı sağlıyor.
Lityum bataryası, su geçirmez ve kaymaya karşı korumalı tutuş özelliğine sahip Durablade, ıslak, kuru veya köpüklü kullanımıyla tam 60 dakika boyunca kesintisiz bir tıraş keyfi sunuyor.
Ergonomik tasarımı sayesinde tıraş tecrübenizi bir sonraki seviyeye taşıyacak ve 0.2 mm kadar tıraş olmanızı sağlayacak Durablade, %100 su geçirmez yapısı, 1,2,4 ve 6 mm’lik kesme tarak seçenekleri, kablosuz tasarımı ve LED şarj göstergesi, yüksek performansı ve çok yönlülüğü ile sizleri kendisine hayran bırakacak.

YORUM YAP