upscalerolex.to watches is usually well-known .

Yeni Lexus LS büyülediDieHaber.Com

16 Ocak 2022 - 13:55

Yeni Lexus LS büyüledi

Premium otomobil üreticisi Lexus’un kısa zamanda adının duyulmasını sağlayan birinci jenerasyon LS sedan modelinin 5’inci nesli tanıtıldı.

Yeni Lexus LS büyüledi
Son Güncelleme :

11 Aralık 2017 - 3:05

İlk jenerasyon aracın üzerinden neredeyse 30 yıl geçmesine karşın LS, her yeni jenerasyonda öncü bir model olmayı başardı. Yeni tanıtılan beşinci jenerasyon LS ise, önceki jenerasyonun köklü geçmişini, çarpıcı tasarım, yüksek teknoloji ve performansla birleştirerek otomotivde lüksün sınırlarını genişletiyor.
Her açıdan yenilenen araç, daha dinamik, daha konforlu ve daha çevreci oldu. 359 hp güç üreten elektrikli hibrit motorlu Lexus LS 500h, büyük beğeni kazandı.

Hibrit motoruyla çok verimli

Lexus’un makam otomobili LS 500h, hibrit motora sahip. Bu araç istendiğinde son derece sessiz, istendiğinde de bir performans otomobili olan LS’te atmosferik 3.5 litre V6 benzinli motor, iki elektrik motoru ve kompakt, hafif lityum iyon bir batarya ile kombine ediliyor.
Sistemin toplam güç çıkışı (içten yanmalı motor ve elektrikli motorlar), 359 hp güç üretiyorlar ve bu sayede lüks sedan LS 500h 0’dan 100 km/s hıza 5.4 saniyede çıkıyor; dört çeker versiyonun 0-100 km/s hızlanması ise 5.5 saniye.

YORUM YAP