Yataş Hollanda'da Enza Home Mağazası Açtı | DieHaber.Com

SON DAKİKA

Yataş Hollanda’da Enza Home Mağazası Açtı

Yataş Grup, yurtdışındaki mağaza ağını yeni açılışlarla güçlendirmeye devam ediyor.

Bu haber 04 Şubat 2019 - 19:52 'de eklendi ve 44 views kez görüntülendi.

Yeni Enza Home mağazasını Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan Rotterdam’da açan Yataş Grup, Avrupa pazarındaki büyümesini sürdürüyor.

Açılışta konuşan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, “Yeni dönemde özellikle Avrupa ve Ortadoğu pazarında büyümeyi planlıyoruz. Avrupa pazarında yeni Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarının açılış haberlerini önümüzdeki aylarda sıkça duyacaksınız” dedi.

Yatak, ev tekstili ve mobilya sektörünün yenilikçi ve öncü markası Yataş Grup, 2019 hedefleri doğrultusunda yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Bu çerçevede Yataş Grup, Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan Rotterdam’da Enza Home mağazasını açtı.

Rotterdam’ın en işlek caddelerinden biri olan Van Deventerstraat’ta hizmet verecek Enza Home mağazasının açılışına Türkiye Rotterdam Başkonsolosu Aytaç Yılmaz, Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Yataş Grup Uluslararası Satışlar Genel Müdür Yardımcısı ve Yataş Europa Genel Müdürü Murad Şahin katıldı. Rotterdam’da açılan yeni mağazayla birlikte Yataş Grup’un yurtdışı mağazalarının sayısı 50’ye ulaştı.

Açılışta konuşan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, şunları söyledi: “Yataş Grup olarak Avrupa pazarındaki yerimizi sağlamlaştırarak ilerlememizi hızla sürdürüyor, her geçen gün gücümüzü daha da artırıyoruz. Bugün 49 ülkeye başarıyla ihracat yapıyoruz ama bu bizim için yeterli değil. Daima daha büyük hedeflere yürüyen bir marka olarak sözde değil özde bir dünya markası olmayı istiyoruz.

Yeni dönemde özellikle Avrupa ve Ortadoğu pazarında büyümeyi planlıyoruz. Bu çerçevede Rotterdam’da açtığımız Enza Home mağazamız da bu büyüme planlarımızın önemli bir parçası. Bu yılın sonuna kadar yurtdışında 46 mağaza daha açmayı hedefliyoruz. Avrupa pazarında yeni Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarının açılış haberlerini önümüzdeki aylarda sıkça duyacaksınız.”

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN