“SORMA NEDEN” 21 EYLÜL’DE SİNEMALARDA - DieHaber.ComDieHaber.Com

28 Şubat 2021 - 10:26

“SORMA NEDEN” 21 EYLÜL’DE SİNEMALARDA

Ünlü oyuncular Burak Satıbol, Derya Şensoy ve Toygan Avanoğlu’nun başrollerinde yer aldığı macera dolu gizemli komedi filmi “Sorma Neden” 21 Eylül Cuma günü sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

“SORMA NEDEN” 21 EYLÜL’DE SİNEMALARDA
Son Güncelleme :

17 Eylül 2018 - 13:51

Başrollerini Burak Satıbol, Derya Şensoyve Toygan Avanoğlu’nun paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda Türk sinema ve tiyatrosunun emektar aktörü Yılmaz Grudave usta oyuncular Mahmut Gökgözile Nazlı Tosunoğlu da bulunuyor.Aşk, macera ve komediyi bir araya getiren filme, beyazperdenin pek çok sevilen isimleri de birbirinden eğlenceli karakterleri ile eşlik ediyor. Merakla beklenen “Sorma Neden” 21 Eylül Cuma günü vizyona giriyor.

Senaryosunu Doğuhan Korkut’unyazdığı, yapımcılığını Burçin Baş’ınüstlendiği ‘’Sorma Neden’’filminin yönetmen koltuğunda ise projeleriyle adından sıkça söz ettiren Türk sinemasının genç ve yetenekli yönetmenlerinden Tolga Başoturuyor.

“Sorma Neden” Hakkında

Yağmur (Derya Şensoy) ile Kayhan’ın (Serdar Sezgin Güvenç) düğünü kimsenin gerçekleşmesini istemediği bir düğündür. Bu düğünde ne kaçaklar ne de kaçırılanlar biter. Kaynana (Nazlı Tosunoğlu) ve görümceler (Ayça Işıldar Ak ve Özlem Türay) gelini beğenmezken, gelinin eski sevgilisi Uğur (Burak Satıbol) aşkını maziye gömemez ve geçmişin içinden çıkıp gelir.

Düğün gecesinde ise damat ortadan kaybolur. Kayıp damat vakasını aydınlatmaya çalışan polisler; işgüzar arkadaşları, borç tahsili derdine düşen mahalle esnafını ve aileleri sorguya çeker. Bir düğün ancak bu kadar maceralı ve gizemli olabilir.Neden mi? Sorma Neden?

Sezonun en samimi, eğlenceli ve sıcak filmi olmaya aday “Sorma Neden” 21 Eylül Cuma günü sinemaseverleri kahkaha tufanına davet ediyor.

YORUM YAP

BENZER HABERLER