upscalerolex.to watches is usually well-known .

Ortadan kaybolduğu gün Hannover’de görüldü - DieHaber.ComDieHaber.Com

27 Mayıs 2022 - 22:36

Ortadan kaybolduğu gün Hannover’de görüldü

ALMANYA’NIN Bilefeld kentinde yaşayan ve cesedi bir mezarlıkta bulunan Kadir Sercan Aslanbaba’nın (28) ortadan kaybolduğu 5 Nisan’da Hannover’de olduğu güvenlik kameralarına yansıdı.

Ortadan kaybolduğu gün Hannover’de görüldü
Son Güncelleme :

27 Nisan 2020 - 2:38

Kadir Sercan cinayetini çözmek için kurulan ve adına ‘Bomba Fitili’ verilen cinayet komisyonu basına dağıttığı fotoğrafta kurbanın Hannover’de görüldüğü açıklandı. Polis, hazırladığı afişlerle Kadir Sercan Aslanbaba’yı görenlerin 0511 109-5555  telefon numarasından kendilerine ulaşmasını istedi.

Kadir Sercan Aslanbaba, Hannover’de yaşayan ailesini ziyaret etmek için trenle yola çıkmış, yolculuk sırasında bir arkadaşı ile telefonlaştıktan sonra kayıplara karışmıştı. 7 nisan’da Kadir Sercan’ın ailesi polise giderek kayıp başvuusu yapmıştı.

15 Nisan günü ise epilepsi hastası Aslanbaba’nın cesedi yarı gömülü halde Hannover’de Jacobifriedhof adlı mezarlıkta bulunmuştu. Cinayet masası ekiplerinin incelemesinde kurbanın başka bir yerde bıçaklanarak öldürüldüğü, mezarlığa sürüklenerek götürüldüğü ve gömüldüğü belirtildi. (HABERCİ-GAZETE)

YORUM YAP