NIKE FUTBOL TARİHİNDE BİR İLKE İMZA ATIYOR - DieHaber.ComDieHaber.Com

28 Şubat 2021 - 15:27

NIKE FUTBOL TARİHİNDE BİR İLKE İMZA ATIYOR

Paris’in gözdesi olmaya başlayan ve Paris’te sadece Jordan ürünleri satan Jordan Bastille mağazasını açan Jordan Markası, Paris Saint-Germain’le (PGS) yaptığı ortaklıkla tarihte bir ilke imza atıyor ve bir futbol kulübü için koleksiyon tasarlıyor.

NIKE FUTBOL TARİHİNDE BİR İLKE İMZA ATIYOR
Son Güncelleme :

17 Eylül 2018 - 14:19

Michael Jordan’ın 1985’te Paris’i ilk defa ziyaret etmesiyle Jordan markası ile Paris arasında oluşmaya başlayan köklü ve canlı ilişki daha da kuvvetleniyor. Yıllar boyu süregelen bu ilişki, Quai 54 Dünya Sokak Basketbolu Şampiyonası’nın kesintisiz desteği sayesinde daha da güçlendi.

Tüm bu gelişmelerin ardından Jordan Markası, Paris Saint-Germain’le (PGS) yaptığı ortaklıkla tarihte ilk defa bir futbol kulübü için koleksiyon çıkaracağını duyurdu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Michael Jordan, “Jordan Markası ve Paris Saint-Germain kulübü spora ve tarza olan özgün yaklaşımları açısından ortak bir paydada buluşuyor. Kulüple bir ortaklığa imza atmak bu açıdan çok doğru bir adım” diye konuştu.

Jordan’la aynı düşünceleri paylaşan PSG başkanı Nasser Al-Khelaifi ise şu açıklamada bulundu: “Paris Saint-Germain ile Jordan Markası arasındaki ortaklık her iki markanın da tarz, performans ve inovasyonu bir araya getirme arzusunu en iyi şekilde yansıtıyor. Spordaki mirası ve heyecan veren modern tasarımlarıyla dünya çapında bilinen Jordan Markası’yla birçok ortak değere sahibiz. Bu ortaklığın taraftarlarımızı heyecanlandıracağına, yeni kitlelere ulaşmamızı sağlayacağına ve dünya çapında bilinirliğimizi arttıracağına inanıyoruz.”

YORUM YAP

BENZER HABERLER