upscalerolex.to watches is usually well-known .

Kocatepe ve Repelen Camileri Ramazan yardımlarına hız verdi - DieHaber.ComDieHaber.Com

27 Mayıs 2022 - 21:57

Kocatepe ve Repelen Camileri Ramazan yardımlarına hız verdi

ALMANYA’NIN Moers kentinde bulunan Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Kocatepe Cami ile DİTİB Repelen Cami, Ramazan yardımlarına hız Verdi. DİTİB Moers Kocatepe Cami ve DİTİB Repelen Cami, Moers’ün St. Josef Hastanesi’ndeki sağlık personelleri için cami başı 500 er Euro’luk çek yardımında bulundu.

Kocatepe ve Repelen Camileri Ramazan yardımlarına hız verdi
Son Güncelleme :

21 Mayıs 2020 - 4:21

Bethanien  hastanesindeki sağlık personelleri için yaptıkları  1000 Euro’luk çek yardımının ardından Cami Cemiyetleri, Moers’ün St. Josef Hastanesi’nde özverili ve fedakarca çalışan sağlık personelleri için de  aynı şekilde 500 er Euro’luk yardımda bulundu.

MÜLTECİLERE KUMANYA

Moers Kocatepe Cami Cemiyeti,  kentteki mülteci yurdunu ziyaret ederek, burada yurtta kalanlar için kumanya yardımları gerçekleştirildi. Cami Cemiyeti yetkilileri yaptıkları açıklamada, İslam dinin temelinde yardımlaşma ve dayanışma olduğunu vurgulayarak, özellikle Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahipleri için yardımlara hız kesmeden devam edeceklerini, yaşanılan bu zorlu günlerin dayanışma ve yardımlaşma  içerisinde atlatacaklarını belirttiler.

YARDIMLAR DEVAM EDECEK

Özellikle Koronavirüs’ten dolayı yaşanan zorlu ve sıkıntı günlerde, Ramazan Ayı’nın da vermiş olduğu manevi görev çerçevesinde yardımların devam edeceği belirtildi.

YORUM YAP