upscalerolex.to watches is usually well-known .

Kıpırdamayınca yüzüne soğuk su döktüm - DieHaber.ComDieHaber.Com

28 Mayıs 2022 - 06:49

Kıpırdamayınca yüzüne soğuk su döktüm

ALMANYA’NIN Duisburg kentinde eşi Mine O.’yu boğarak öldüren sonra da cesedini ormana gömen Ercan E. duruşmada ifade verdi.

Kıpırdamayınca yüzüne soğuk su döktüm
Son Güncelleme :

05 Eylül 2020 - 8:00

Duisburg Eyalet Mahkemesi’nde görülen davada Mine ile kavga ederken boynundan yakaladığını anlatan Ercan E.,’’Nefes alamayıncaya kadar bırakamadım. Bıraktığımda ise hareket etmediğini fark ettim’’dedi. Mine’nin hareketsiz kaldığını görünce yüzüne soğuk su döktüğünü söyleyen katil zanlısı koca Ercan E., “Kıpırdamadığını fark ettim ve şok geçirdim’’ dedi.

Yaşındaki oğullarının yan odada oyun oynadığını belirten Ercan E.,’’Bodrumdan bir bavul alıp cesedi içine koydum. Daha sonra bir garaj kiralayarak bavulla birlikte oraya sakladım. Cesedin çürümeye başlaması ile koku geldi. Bunun üzerine bavulla ormana gidip gömmeye karar verdim’’

Mine ile ilişkilerinin başından beri zorluk içinde geçtiğini dile getiren Ercan E.,’’Aramızda çok sayıda anlaşmazlık vardı. Mine birçok kez boşanmadan bahsediyordu. Ayrıca uzun zamandan beri başka birisi tanıştığından şüphelendim’’

Olay günü eşi Mine’nin bir kız arkadaşı ile Belçika’dan gezmeden geldiğini anlatan Ercan E., ’’Oğlum ile annesini bekledik. Oğlum annesini dört gözle bekliyordu. Ama annesi sadece kısa süre onu selamladı. Tekrar dışarı çıkmak istiyordu. Ona sarılmak istedim. Daha sonra tartışmaya başladık’’diye konuştu.

Savcılık, Ercan E.’nin ölüme sebebiyet vermekle suçlarken 15  yıla kadar hapis cezası ile karşı karşıya. Beş duruşmalık davanın Ekim başında karara bağlanması bekleniyor.

YORUM YAP