Gençlerin yeni fenomeni: “Gömün Beni Çukura”DieHaber.Com

SON DAKİKA

Gençlerin yeni fenomeni: “Gömün Beni Çukura”

Bu haber 22 Aralık 2017 - 1:04 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Çukur dizisi zirveye oynarken, Eypio’nun Çukur’un asi gençleri için yazdığı “Gömün Beni Çukura” adlı şarkısı da Spotify’da bir aydan kısa sürede 1 milyondan fazla dinlendi. Şarkıyı gençler ve yüksek bir oranla erkekler dinliyor.

İzleyicilerin beğenisini toplayan Çukur dizisi, müziği ile de gündem yarattı. İstanbul’un belalı semti Çukur’u konu alan dizide olaylar bir türlü durulmazken, mahalleli gençlerin asi dilini yansıtan Eypio imzalı “Gömün Beni Çukura” adlı şarkı da özellikle genç dinleyicilerin dilinden düşmüyor.

1 milyonu aştı

Spotify’da yayınlandığı tarihin üzerinden henüz bir ay geçmeden 1 milyonu aşan dinlenme rakamıyla dizinin kendisi kadar gündem yaratan “Gömün Beni Çukura”, sezonun başarılı dizi müzikleri arasında öne çıkıyor. Eypio’nun Çukur dizisi için yazdığı şarkı, yüzde 75 gibi yüksek bir oranla Spotify’da en çok erkekler tarafından dinlenirken, dinleyicilerin yarısına yakınını da 18-22 yaşındaki gençler oluşturuyor.
Çukur’un hip-pop’ın isyankar ruhunu taşıyan gençlerini yansıtan “Gömün Beni Çukura” adlı şarkıyı buradan dinleyebilirsiniz.