'Berlin in Berlin'in devamı geliyorDieHaber.Com

18 Eylül 2021 - 01:49

Berlin in Berlin'in devamı geliyor

‘Berlin in Berlin’ filminin devamı çekiliyor. Filmdeki sahneleri ile olay olan Hülya Avşar, yeni sinema filminde de yer alacak. Avşar bu kez babaanneyi canlandıracak.

Son Güncelleme :

11 Haziran 2017 - 12:10

Berlin in Berlin'in devamı geliyor

YÖNETMENLİĞİNİ  Sinan Çetin’in üstlendiği doksanlı yıllarda çok konuşulan ‘Berlin in Berlin’ filminin devamı geliyor. Vizyona girdiği dönemde büyük ses getiren filmde çok konuşulan  Hülya Avşar, bu kez babaanneyi oynayacak.

‘Berlin in Berlin’ ile dönüyor

Sinemaya ara veren  Sinan Çetin ise tekrar yönetmen koltuğuna oturacak. İlerleyen yaşına rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmeyen Avşar kızı, çekimler süresince de Amereka’ya seyahat edecek.  New York da çekimleri yapılacak filminin adı da ‘New York in New York’ olduğu gelen bilgiler arasında.

Oyuncu kadrosunda ilk netleşen isim Hülya Avşar olurken filmde babaanneyi canlandıracağı kesinleşti. Uzun yıllardır ekranlardan hayatımızın içine giren 53 yaşındaki Avşar’ın artık babaanne rollerine hayat vermesi ise alışık olunmayan bir durum. Renkli kişiliği ile hemen herkesin beğenisini kazanan Avşar’ın iddialı bir rolle tekrar beyaz perdeye gelmesi heyecan uyandırdı. Filmde ki diğer oyuncular içinde  Sinan Çetin’in geniş bir araştırma yaparak kadroyu netleştirmeye çalıştığı öğrenildi.

YORUM YAP