Akciğer kanseri olan Hülya Koçyiğit'ten mutlu haberDieHaber.Com

17 Eylül 2021 - 19:37

Akciğer kanseri olan Hülya Koçyiğit'ten mutlu haber

Ünlü sanatçı Hülya Koçyiğit, akciğer kanseri için gittiği Amerika’dan mutlu haber geldi. Sevenlerinin yüreklerine su serpen usta oyuncu, hastaneden taburcu olduğunu sosyal medyadan açıkladı.

Son Güncelleme :

03 Haziran 2017 - 12:54

Akciğer kanseri olan Hülya Koçyiğit'ten mutlu haber

Akciğer tedavisi gördü

Akciğer kanseri olduğunu söyleyerek sevenlerini üzen Hülya Koçyiğit  Amerika’da başarılı bir ameliyat geçirdi. Ünlü oyuncu taburcu olduğunu sosyal medyadan duyurdu.

Hülya Koçyiğit, hastaneden taburcu olduğunu  Instagram’dan fotoğraf paylaşarak duyurdu. Fotoğrafın altına şu notu düştü: Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. En sonunda taburcu olmanın mutluluğu içerisindeyim. Sevincime, üzüntüme ortak olan, beni bu zor zamanlarda yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkürler. Var olun. Bu süreçte ‘Ablam, annem, teyzem, anneannem, komşum, çocukluğum’ diye hitap ettiniz bana. Annenizle benim için dua ettiğinizi yazdınız, çocuğunuzla az evvel izlemiş olduğunuz filmimden bahsettiniz paylaşımlarınızda…  Kınalı Yapıncak, Aliye Öğretmen, Mürvet Ebe… ve daha niceleri ile seslendiniz. Hepsinin ortak paydasında ‘ailemden birisin’ dediniz bana. Beni o kadar mutlu ettiniz ki… Bu süreci sayenizde güzel hatırlayacağım. Hep söylediğim gibi ‘sevgi her şeyin ilacıdır.’ Sevginizle bu gücü bana verdiğiniz için hepinize minnettarım. Buradan bu güç ile çıkıyorum, bilin istedim. İçten sevgilerimle.

Hülya Koçyiğit’in o paylaşımı:

Hülya Koçyiğit instagramdan sevenlerine teşekkür etti.

YORUM YAP