Tercan, Sinem’i ağır yaralayarak kayıplara karıştı - DieHaber.ComDieHaber.Com

3 Aralık 2021 - 00:54

Tercan, Sinem’i ağır yaralayarak kayıplara karıştı

Sinem’i 14 bıçak darbesi ile ağır yaralayarak kayıplara karışan Tercan M. her yerde aranıyor. 

Tercan, Sinem’i ağır yaralayarak kayıplara karıştı
Son Güncelleme :

01 Kasım 2020 - 19:59

ALMANYA’NIN Münster kenti yakınlarındaki Dülmen kasabasında 29 yaşındaki Sinem D.’yi(29) 14 bıçak darbesi ile ağır yaralayan erkek arkadaşı Tercan M.’yi (29) polis cinayete teşebbüs nedeniyle her yerde aranıyor.  

Geçtiğimiz Pazartesi günü yaşanan olayda Hamm’da yaşadığı kaydedilen Tercan M.’nin kayıplara karıştığı bildirildi. Sinem D., saldırı sonrasında hastaneye kaldırılarak acil ameliyata alındı. Sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. 

Kızkardeşi Sinem’in daha önce Tercan hakkında polise beş kez şikayette bulunduğunun altını çizen abla Sitem M.(33), Tercan’ın kızkardeşini daha önce tehdit ve hakarette bulunduğunu söyledi. 

Sinem’in 56 yaşındaki babası ise kızını öldürmekle tehdit eden Tercan hakkında polise gittiklerini belirtti. Polis Sözcüsü ise ekim ayından beri kendilerine iki kez şikayet geldiğini ifade ederek Tercan’ı soruşturduklarını ve Sinem’e yönelik somut bir tehdit kanıtı bulamadıklarını açıkladı. 

Tercan’ın hırsızlık suçlarından geçtiğimiz Mart ayında hapisten çıktığı öğrenildi. Sinem ile 6 ay önce tanıştıkları belirtildi. Sinem’in ablası Sitem, kardeşinin korkudan birkaç haftalığına Türkiye’ye gitmesine karşın Tercan’ın da oraya giderek takip ettiğini söyledi. 

Başsavcı Martin Botzenhardt, soruşturmanın başında olduklarını söyledi. 

YORUM YAP