upscalerolex.to watches is usually well-known .

NE OLUR ÇOCUĞUMU BULUN - DieHaber.ComDieHaber.Com

23 Mayıs 2022 - 21:34

NE OLUR ÇOCUĞUMU BULUN

Almanya’nın Solingen kentinde yaşayan Nursel Demir geçen Temmuz ayından beri nerede olduğu bilinmeyen 21 yaşındaki oğlu Muhammet Batuhan Demir için Cumhurbaşkanı Erdoğana seslenerek ’’Ne olur oğlumu bulun” diyerek çağrıda bulundu. 

NE OLUR ÇOCUĞUMU BULUN
Son Güncelleme :

05 Şubat 2019 - 13:45

Oğlunun geçen yıl 10 Temmuz’da Türkiye’ye gittikten sonra bir daha haber alamadıklarını belirten anne Nursel Demir, okul tatile girdikten sonra oğlum bana “anne ben izine gidiyorum, siz gelinceye kadar biraz tatil yapacam” diyerek evden ayrıldı. 14 Temmuz’dan itibarende kendisinden haber alamadık. Polise başvurduk. Hiç bir şekilde ulaşamadık kendisine’’ dedi.

En son 24 Kasım’da aradı

Oğlunun en son 24 Kasım tarihinde kendisini cep telefonundan aradığını ifade eden gözü yaşlı anne Nursel Demir ’’Anne ben şu an İran’dayım. Beni gönderecekler ama pasaportum yok. İşlemler biraz uzun sürecek’ dedi. Bende kendisine oğlum sen ne yapıyorsun orada diye sordum. Kendisi bana anne beni burada tuttular dedi. Telefonda ağladı. Anne ben sizi çok üzdüm hakkınız helal edin diyerek telefonu kapattı” diyerek yetkililerden yardım istedi.

Almanya’da da polise ve yetkili kurumlara başvuruda bulunduklarını söyleyen Demir ’’Malesef ordanda henüz bir cevap alamadık’’ dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen anne Demir “Sayın cumhurbaşkanım ne olur bize yardım edin. Allah rızası için bütün herkesten büyüklerimden yardım bekliyorum. Ne olur bize yardım edin. Kimin eli yetiyorsa bize yardım etsinler. Uykular haram oldu. Hepimiz perişan olduk. Herkesin evladı var. Bende evladıma kavuşmak istiyorum” dedi.

YORUM YAP