SON DAKİKA

Sıla Yolu Tesisi

Diehaber ‘Sıla Yolu Tesisi’ yaz tatili boyunca hizmetinizde olacak

Avrupalı Türkler’in en büyük ve en hızlı haber sitesi www.diehaber.com Sıla Yolu’nda. Avrupalı Türkler’i izin yolunda yalnız bırakmayacak olan www.diehaber.com, Ren Postası ve Hessen Haber gazeteleriyle birlikte vatandaşlara Hotel Balkan Highway tesislerinde hizmet verecek.

Avrupa’da okullar önümüzdeki haftadan itibaren tatile giriyor. Tatil nedeniyle Avrupa’daki Türkleri izin heyecanı sardı.

Bu yıl da Ramazan Bayramı’ndan sonra okulların kapanacak olması nedeniyle Türkiye’ye otomobilleri ile gidecek vatandaşların sayısında büyük bir artış bekleniyor.

Bu nedenle Avrupa’nın en büyük Türkçe haber sitesi www.diehaber.com izin yolunda vatandaşları yalnız bırakmayacak.

BUNU NOT EDİN
Tesisler, Belgrad’dan 90 kilometre sonra, Niş istikametinde yolun üzerinde bulunuyor.
Tesislere yaklaştığınızda asılı olan www.diehaber.com, Ren Postası ve Hessen Haber afişlerini göreceksiniz.

MCDONALD’S’I TAKİP EDİN

Avrupalı Türkler’in en büyük haber sitesi olan www.diehaber.com, Rheinland Pfalz Eyaleti’nin ilk ve tek Türkçe yerel gazetesi Ren Postası ve Hessen Eyaleti’nin gözde gazetesi Hessen Haber ile birlikte sıla yolu güzergahı üzerindeki en güzide tesis olan Hotel Balkan Highway Tesisleri ile anlaştı.

BÖLGENİN EN İYİ TESİSİ
Hotel Balkan Highway Tesisleri, Sıla Yolu güzergahı üzerinde bulunan en iyi tesis olarak gösteriliyor. Her ne kadar Türkiye’deki oteller ile kıyaslanamasa da, Türkiye yolu üzerinde bundan daha iyisi yok.

Belgrad’ı geçtikten 90 kilometre sonra hemen otobanın üzerinde bulunan tesisleri kaçırmanız mümkün değil. Türkiye güzergahı üzerinde Sırbistan’daki tek McDonald’s’ın da içinde bulunduğu tesisi kaçırmamak için McDonald’s ve Hotel Balkan Highway, www.diehaber.com, Ren Postası veya Hessen Haber veya tabelalarından birini takip etmeniz yeterli olacak.

TESİSLER NEREDE?

www.diehaber.com tesisleri Belgrad’ı geçtikten 90 kilometre sonra, Niş otobanı üzerinde bulunuyor. Otoyoldaki tek McDonald’s tesisleri de aynı alanda kurulu.

KONAKLAMA ÜCRETİ NE KADAR?

Konaklama ücretlerinin de çok uygun olduğu tesislerde kişi/yatak başına 20 Euro’nun altında kalacaksınız.

Bunun yanı sıra tesislerde bir de Bungalowlar var. Bu tek ailelik evlerde bütün aile konaklayabilirsiniz. Bungalowların fiyatı sadece 80 Euro.

TESİSTE ALMANCA BİLEN ÇALIŞANLAR DA OLACAK

Avrupa’nın dörtbir yanından gelecek izincilerle ilgilenecek arkadaşlarımız tüm hazırlıklarını tamamladı, özel olarak Almanca konuşabilen elemanlar işe alındı.

ACİL YARDIM TELEFONU

Sıla Yolu’nda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyanlar, otelde rezervasyon yaptırmak isteyenler, sorusu olanlar, diehaber.com’un ÖZEL SILA YOLU NUMARALARINI arayabilirler. Arkadaşlarımız 15 Eylül’e kadar tesislerde görev yapacaklar.
Telefon numaralarımız:
00381 – 66 – 110 200
00381 – 66 – 110 300

TESİSİN FOTOĞRAFLARINI AŞAĞIDA GÖREBİLİRSİNİZ…

 

 

HAVA DURUMU
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P

GÜNLÜK HABER AKIŞI

mp3 indir